ORDER Cechas design
Translate to English
go back to meniu
back
go back to ikvepimas.lt
 
ART inspirations CECHAS inspirations VIDEO inspirations PHOTO inspirations AD inspirations DESIGN inspirations EVENTS inspiration AUDIO inspirations VISI įkvėpimai.. Visi CECHO įkvėpimai.. ART inspirations CECHAS inspirations VIDEO inspirations PHOTO inspirations AD inspirations DESIGN inspirations EVENTS inspiration AUDIO inspirations VISI įkvėpimai..
 

_______________________________________________________________________
Kategorija: Popierius
Leidinio „Laisvės proveržiai sovietiniame Kaune" maketas.

„...lūžio momentas Kauno istorijoje buvo 1972 metai – Romo Kalantos žūties metai. Ne tik todėl, kad už laisvę pasiaukojęs jaunas žmogus simboliškai Lietuvą susiejo su 1968 – ųjų maištaujančia Čekoslovakija, o Kauną – su susideginusio jauno čeko Jano Palacho Praha. Ne tik todėl, kad Kaune buvo daugybė puikių lietuviško roko grupių, kurios po Kalantos susideginimo buvo brutaliai persekiotos ir išvaikytos(...). Pagaliau ne tik todėl, kad sovietai nužudė visą Lietuvos hipių viziją ir kultūrą, kuri maitino roką, laisvės sąmonę ir politinę vaizduotę.
Reikalas tas, kad 1972 – ieji simbolizavo ypatingą Kauno pakilimo laikotarpį. Jono Jurašo Kauno dramos teatras ir ypač tuo metu jame pastatyta Juozo Grušo Barbora Radvilaitė, Modrio Tenisono įkurta pantomimos trupė, žurnalas Nemunas, taip pat ir tais pačiais metais pogrindyje pradėta leisti Lietuvos katalikų bažnyčios kronika – visa tai simbolizavo naują Kauno ir visos Lietuvos kultūrą, kurią sovietai po Kalantos žūties sunaikino.“ – prof. L.Donskis.

_______________________________________________________________________

2007-10-09 01:05 | Alius Levinskas
1]
inga 09 Oct 2007 05:15 pm
labai noriu sitos knygos :)

2]
The Pet 09 Oct 2007 05:30 pm
Super. Geriausias tavo darbas

3]
Alius 09 Oct 2007 05:38 pm
pastaraji menesi daug pjegu buvo cia ideta smile aciu, lauksim spaudos varinato, kuris turetu pasirodyti kita savaite.

Content Management Powered by CuteNews

 
subscribe to cecho.ikvepimas.lt RSS feed
 
Find your inspiration.. | SEARCH
Share your inspiration with us.. | SENT
 
www.ikvepimas.lt go to www.ikvepimas.lt go to inspiration FACEBOOK Cechas on TWITTER