Translate to English
go back to meniu
back
go back to ikvepimas.lt
 
ART inspirations CECHAS inspirations VIDEO inspirations PHOTO inspirations AD inspirations DESIGN inspirations EVENTS inspiration AUDIO inspirations VISI įkvėpimai.. Visi RENGINIŲ įkvėpimai.. ART inspirations CECHAS inspirations VIDEO inspirations PHOTO inspirations AD inspirations DESIGN inspirations EVENTS inspiration AUDIO inspirations VISI įkvėpimai..
 

_______________________________________________________________________
Kategorija: Menas (Art), Video, Audio, Renginiai (Events)

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS:

„Audiovizualinė Czesławo Miłoszo eilėraščio interpretacija“ Vasario 5–6 d. ir 12 d. Lietuvos kinematografininkų sąjungoje, Vasario 16-osios g. 13/1.

Kol tiksli užsiėmimų programa dar derinama, galime išduoti, kad apie audiovizualinės poezijos interpretacijų įvairovę ir galimybes pasakos "TARP" festivalio rengėja Gabrielė Labanauskaitė, apie eilėraščių ir vaizdų simbiozę - fotografas ir video menininkas Remigijus Venckus, apie garso panaudojimą kuriant poezijos filmą - dėst. Jonas Maksvytis, o poeto biografiją pristatys dėst. Danutė Balašaitienė.

Užsiėmimų tikslas – išsamiau susipažinti su poeto Czesławo Miłoszo asmenybe ir kūryba bei audiovizualinės poezijos žanro specifika. Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, kviečiame registruotis iki vasario 1 dienos elektroniniu paštu tarpfest@gmail.com Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Kviečiame aukštesniųjų klasių moksleivius, studentus, ir visus poezijos ir kino mėgėjus nepraradusius noro mokytis ir gebančius valdyti kompiuterį ne tik kaip rašomąją mašinėlę. LAUKSIME!

KONKURSAS:

„Audiovizualinė Czesławo Miłoszo eilėraščio interpretacija“

Konkurse gali dalyvauti ne ilgesni kaip 5 min. trukmės audiovizualiniai kūriniai, sukurti pagal Czesławo Miłoszo eilėraščius originalo arba lietuvių kalba.

Konkurso dalyvių laukia apdovanojimai:

I-oji vieta 500 Lt,

II-oji vieta 300 Lt,

III-ioji vieta 200 Lt

Ir įvairūs paskatinimo prizai už originalumą, darnią žodžio, vaizdo ir garso sintezę, gebėjimą nustebinti ir pan., kurių įteikimo ceremonija vyks poeto garbei įkurtoje ekspozicijoje „Czesławo Miłoszo literatūrinė svetainė“, Vilniaus knygų mugėje, vasario 20 dieną (sekmadienį).

Darbų autoriams įėjimas į Vilniaus knygų mugę vasario 20 d. nemokamas.

Darbus (DVD avi formatu) prašytume atnešti į Tarptautinių kultūros programų centrą, adresu Šv. Jono g. 5 (šalia Vilniaus universiteto ir Žibintininko skulptūrėlės) iki 2011-ųjų vasario 15 dienos 17 valandos. Arba iki vasario 13 d. išsiųsti paštu:

Tarptautinis kultūros programų centras Šv. Jono g. 5, LT 01123 Vilnius.

Daugiau informacijos: tarpfest@gmail.com Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . arba tel.: 5 240 5624; 8 683 90409.

Sėkmės kuriant!

_______________________________________________________________________

2011-01-31 13:25 | Alius Levinskas
Content Management Powered by CuteNews

 
subscribe to renginiu.ikvepimas.lt RSS feed
 
Find your inspiration.. | SEARCH
Share your inspiration with us.. | SENT
 
www.ikvepimas.lt go to www.ikvepimas.lt go to inspiration FACEBOOK Cechas on TWITTER